Kipsta, ametlik Uber Eats Ligue 1 ja BKT Ligue 2 palli tarnija aastateks 2022–2027
Märtsis 2021 algatatud konsultatsiooni tulemusena määras LFP direktorite nõukogu Kipsta, Decathlon grupi jalgpallibrändi, LFP uueks ametlikuks tarnijaks.
Prantsusmaal disainitud Kipsta kõrgekvaliteedilised jalgpallid on saanud FIFA Quality Pro märgise ja läbivad erinevates tootmisetappides kvaliteedikontrolli.
Uber Eats Ligue 1 ja BKT Ligue 2 ametlike pallidega soovib Kipsta demonstreerida oma oskusi kõrgeimal võistlustasemel.
Disainitud Prantsusmaal
See pall, nagu kogu meie tootevalik, on 100% disainitud Prantsusmaal ning seda on rangelt testitud laboris ja välitingimustes. Seega vastab see kõige rangematele standarditele ja nõuetele, aga on läbinud ka terve hulk lisateste, mille Decathlon on spetsiaalselt välja töötanud.
Meie Kipsta sertifitseerimisüksus viib peale normtestide läbi ka lisateste, mis võimaldavad meil oma tooteid disainida, aga ka objektiivselt võrrelda.
Valmistatud...?
Meie palle toodavad meie tööstuspartnerid Aasias (selle palli puhul Pakistan ja Hiina).
Pakistan on tuntud ja tunnustatud kui maailma jalgpallipallide pealinn.
Üle 50 aasta kvaliteetset käsitööd.
Mis on Kipsta sertifitseerimistiim?
Kipsta sertifitseerimisüksus on meeskond, mis koosneb kvalifitseeritud katseinseneridest, kes on tuntud tänu järgnevale: konkreetsete protokollide ja testide kehtestamine seoses toodete kasutamisega. Toodete funktsioonide hindamiseks sobiva tasemega kvalifitseeritud testijate värbamine. Tulemuste objektiivne analüüs, kasutades statistilisi vahendeid.
Need testid hõlmavad üldisi aspekte nagu vastupidavus, õhu püsimine ja funktsioonid, mis kajastavad palli tehnilisi aspekte.
Kipstadium, Tourcoing, Prantsusmaa
Pallide kujundamiseks on meil pühendunud meeskond ja Prantsusmaal asuv labor. Palli meeskond Prantsusmaal koosneb tooteinseneridest, komponentide inseneridest ja testinseneridest, mis tähendab, et suudame hallata kogu pallide disainimise protsessi komponentidest kuni tehnilise heakskiiduni.
Meie pallilabor
Oleme Decathlonis oma palle testinud üle 15 aasta, et heaks kiita oma tooteid disaini, industrialiseerimise ja tootmisjärgseid etappe. 2018. aastal loodi Prantsusmaal Kipstadiumil isegi 100% pallikatsetele pühendatud labor.
Meie pallidega tehakse üle tosina testi. Esiteks on olemas FIFA nõutavad testid ja muud täiendavad testid, mille on loonud meie labori insenerid.
Decathlon, disainer
40-aastase disainerikogemusega Decathlon lähtub oma tootearenduses ihaldusväärsusest ja kõigile kättesaadavusest, mis tähendab, et nende disain on universaalne (vanus, sugu ja rahvus).
Grupi ja seega ka Kipsta esteetiline joon on tasakaal meie veendumuste (lihtsad, tehnilised ja nutikad tooted) ning kaine, universaalse ja kaasaegse kunstisuuna vahel.
Disainerid aga ka insenerid
Sellesse palli sisse töötatud DNA (st formaalne alus, millele graafiline disain kõrvutatakse) ühendab tehnika ja tasakaalu. Palliga liikumise ajal seotud ruumilise taju ja visuaalsete efektide kallal töötatakse nii, et see ei tekitaks mängijatele visuaalset ebamugavust, toetades seega disainivalikut.
Selle palli taga olev lugu
Meie disainimeeskond lõi selle hübriidpalli pärast jalgpallurite jälgimist väljakul. See pall on hübriid, kuna selle disainis on ühendatud masinõmmeldud palli mugavus käsitsi õmmeldud palli vastupidavusega. Kasutasime ka spetsiaalse disainiga sisekummi (kummiümber on mähitud 2 km niiti), et tagada püsiv inflatsioon ja parem sfäärilisus.
Liiga kerge?Liiga raske? Kaal on ühtlustatud...
See pall kaalub 410–450 g (suurus 5) ja vastab ametlikele FIFA standarditele. FIFA Basicu kinnitusega.
Kui suur see on? Mis on ümbermõõt?
Selle palli ümbermõõt on 68,0–70,0 cm ja see vastab ametlikele FIFA standarditele. FIFA Basicu kinnitusega.
Ümar pall?
Me testime sfäärilisust järgmiselt. Keskmine mõõdetud variatsioon: max 1,8% (FIFA Basicu sertifikaat). Mõõdame jalgpalli sfäärilisust 4500 erinevas punktis ja seejärel uurime erinevusi.
Kui lahknevus on suurem kui 1,8% (FIFA Basicu standard), on meie inseneride ülesandeks sfäärilisust parandada, et tagada ühtlane põrge.
Maksimaalse rõhukao test: mida me teeme...
Rõhukadu testime järgmiselt: Täidame palli soovitatud rõhuni (see tähendab 0,8 baari). 72 tundi hiljem ei tohi pall olla kaotanud rohkem kui 15% oma rõhust, mis tähendab umbes 0,1 baari (FIFA Basic sertifikaat). Seetõttu peab rõhk 72 tunni pärast olema umbes 0,7 baari. See tähendab, et on täiesti normaalne, et pall kaotab mõne päeva pärast rõhku.
Samuti testisime, kui palju vett pall imab...
Veeimavust testime järgmiselt. Me simuleerime vihmaseid mängutingimusi laboris, jättes palli istuma 2 cm sügavusele vees pöörlevale toele, avaldades samal ajal 250 survet. Testi lõpus ei tohi pall olla imenud rohkem kui 10% oma kaalust (FIFA põhistandardite sertifikaat).
Kõik on seotud põrgetega
Siin on põrketest: Pall kukutatakse 10 korda 2 meetri kõrguselt terasplaadile. Põrkekõrgus peab olema vahemikus 125–155 cm ning maksimaalne erinevus palli kõrgeima ja madalaima põrke vahel on 10 cm.
Pole isegi kriime!
Kõige karmim test, mida sellel pallile rakendasime, on tulistamismasina test.
Pall peab vastu pidama 2500 löögile vastu betoonist kallakut 2,5 m kauguselt kiirusega 50 km/h. Testi lõpus kontrollime järgmist:
- palli üldist seisukorda: õmblus peab sellele katsele vastu pidama
- ümbermõõtu: See ei tohi olla suurenenud rohkem kui 1,5 cm.
- sfäärilisust: see ei tohi olla muutunud üle 1,8%
- rõhku: rõhukaotus ei tohi ületada 5%.
Kuidas on Teiega? Mida Te arvate?
Me hindame Teie tagasisidet ja kasutame seda meie toodete pidevaks täiustamiseks. Suur aitäh juba ette tagasiside jagamise eest.