RCR
RCR-i tootevalik RACER-i jaoks on tootevalik, mis on mõeldud jalgratturitele, kes otsivad kõige paremat varustust. See tootevalik on mõeldud jalgratturitele, kes otsivad tipptaset igal maastikul. Väga kõrgel tasemel ja mitmekülgsed tooted, mis on sobilikud nii tasaste kui ka mägiste radade jaoks.
RCR-i tootevalik on valitud Decathloni AG2R La Mondiale professionaalse meeskonna poolt
Turvalisus
Kuna kiivri valimine on peamiselt ohutusega seotud põhjustel, vastab see kiiver kõige nõudlikumatele kokkupõrke standarditele. See vastab Euroopa määrusele EN1078.
See standard katab järgmised aspektid: konstruktsioon, kaasaarvatud nägemisulatus, lööke absorbeerivad omadused ja hoidmissüsteemi omadused, kaasaarvatud lõuarihm ja pingutusseadmed, markeerimine ning informatsioon.
Suurused & kaal
Kiivri suurus sõltub teie pea ümbermõõdust.
RCR:
S-suurus: 52-55 cm - 240 g
M-suurus: 55-59 cm - 280 g
L-suurus: 59-62 cm - 300 g
Pange tähele sellel kiivril on MIPS tehnoloogia. Selle süsteemi olemasolu muudab veidi suurust, nii et kui olete suurusvahemiku ülemises otsas, soovitame valida ühe suuruse võrra suurema.
Õhuvool
Kiivri õhu läbilaskvus on optimaalne, kui suured õhu sisenemisavad on kanalite kaudu väljumisavadega ühendatud, et võimaldada õhuringlus.Peal on oluline roll keha jahtumisel intensiivse pingutuse ajal.
Seega on tekkinud soojuse ärajuhtimine esmatähtis, et säilitada kõrge jõudlustase.
Ventilatsioon ja aerodünaamika
Halvasti paigutatud ventilatsioon võib aga tekitada suurt aerodünaamilise jõudluse kadu, suurendades õhutakistust märgatavalt.
RCR-il on muutuv ventilatsioonisüsteem, mis sõltub teie asendist jalgrattal. Mida sirgemalt te olete, näiteks mäkke tõustes, seda tõhusam on süsteem. Kohe kui te kallutate mäest alla sõites ennast allapoole, mängib kiivri aerodünaamika suurt rolli.
Tagastustingimused (isikukaitsevahenditele omane)
See kiiver on osa PPE-st (isikukaitsevahendid) ning selle kaitsetase sõltub selle seisukorrast.
Me võtame tagastustena vastu ainult kasutamata kiivreid. Kui see kiiver ei ole teie jaoks õige, siis tagastage see koos kasutusjuhendi ja siltidega.
Kiivri eluiga
Kiivrid ei kesta igavesti. Maksimaalse turvalisuse tagamiseks soovitame kiivrit iga 5 kuni 7 aasta tagant välja vahetada. On oluline hoida seda karbis, kuivas ja jahedas kohas ning päikesevalgusest eemal.
Äärmuslikud temperatuurid rikuvad kiivri vahtu kiiremini.
Pärast märkimisväärset kokkupõrget on oluline kiiver välja vahetada, kuna see ei pruugi enam olla efektiivne, kui kiivri konstruktsioonis on mõrasid.