Mis on Easybreath?
Mask Junior Easybreath on Decathloni väljatöötatud kogu nägu kattev snorgeldamismask.
Subea 180° panoraamvaatevälja ja uduvastase süsteemiga kergesti pähe pandav mask Easybreath on ideaalne 6- kuni 10-aastastele lastele, kes soovivad merepõhja avastada.
Mask on varustatud ka meie uusima innovatsiooniga – nn "dry-top-release", tänu millele ei ole vaja hingamist katkestada, kui laine üle käib või kui pinnale tõusete.
Kuidas Easybreath toimib?
Värske õhk suunatakse klaasile, enne kui see jõuab ninaklappide kaudu ninasse või suhu. Pidev värske õhu juurdevool vähendab udu tekkimist maskis.
Niiske ja süsihappegaasirikas õhk juhitakse välja maski serva sees asuvate kanalite kaudu, mis viivad selle õhu snorklisse. Õhk vahetub pidevalt. Õhu sisse- ja väljavool on teineteisest eraldatud, et vältida saastunud õhu segunemist hingamisõhuga ja võimaldada teil värsket õhku hingata.
Kas Easybreath-maskiga tohib sukelduda?
Maski Junior Easybreath ei saa kohandada sukeldumiseks. Selle snorgeldamismaski õhumaht on suurem kui muudel traditsioonilistel sukeldumismaskidel. Juba 1 m sügavusel muutub maski surve näol väga ebamugavaks. Lisaks on vabasukeldumise ajal vajalik dekompressioon. Subea mask Easybreath ei võimalda seda, sest nina on ligipääsmatu.
Miks valida traditsioonilise klapiga maski asemel Easybreath?
Selle Decathloni Easybreath-maski disain on ideaalne lastele, kes veealust maailma peamiselt veepinnalt vaatlevad.
See kogu nägu kattev snorgeldamismask sobib juhul, kui laps soovib eelkõige eriti mugavat hingamist ja suurt vaatevälja.
Missuguses suuruses Easybreath-maski peaksin valima?
Mask Junior Easybreath on kohandatav 6- kuni 10-aastastele lastele, üks suurus sobib kõigile: XS.
Easybreath-maskid on saadaval ka vanematele kui 10-aastastele kasutajatele ja valikus on kolm eri suurust, mis sobivad 90%-le nägudest.
10-aastastele ja vanematele lastele või väikesele näole valige suurus S/M. Suuremale näole valige suurus M/L.
Kuidas takistab dry-top-süsteem vee sissetungi?
See mask on välja töötatud vältimaks vee snorklisse tungimist lainetuse või väikeste pinnalainete korral või juhul, kui kasutaja kummardub merepõhja vaadeldes liiga kaugele ette. Snorklis on ujuk, mis tõuseb sukeldumise ajal üles ja blokeerib toru. Pärast sukeldumist ärge unustage pinnale tagasi pöördudes snorklit läbi puhuda, et veenduda, et ujuk alla vajub.
Kas Easybreath-maskiga võib prille kanda?
Enamik prilliraame vähendavad maski õhukindlust, deformeerides selle tihendit. Peale selle on Easybreath-maski koos prillidega raske kasutada.
Subea on välja töötanud korrigeerivad läätsed, mis kinnitatakse iminapaga maski sisepinnale. Võite valida korrigeeriva läätse kummagi klaasi jaoks eraldi (–1 kuni –6) ja kombineerida neid oma soovi kohaselt.
Missugusi ettevaatusabinõusid peaksin oma Easybreath-maski juures kasutama?
Vältige liiva. Ärge laske kogu nägu katval snorgeldamismaskil Easybreath kokku puutuda liivaga, see võib maski klaasi kriimustada. Kui maskile on sattunud liiva, ärge kasutage snorkli kinnitamiseks jõudu. Loputage snorkel ja mask enne nende ühendamist üle. Liiv võib ummistada ka snorkli sees oleva ujukiklapi. Uhtuge snorklit tugevasti või vabastage ujukiklapp võtme abil, mis mahub snorkli tagumistesse avadesse, ja loputage seejärel snorkel puhtaks.
Kas Easybreath-maski on võimalik parandada, kui see katki läheb?
Jah, Subea maski Easybreath kasutusaega on võimalik pikendada. Teie Decathloni kauplus pakub müügijärgset hooldust. Varuosi saab osta ka veebist: Varuosade koodid: rihm - 8316952, klapp - 8363399, snorkel - 8559605, valge kate - 8590394.
Lestad
Lesta jalaava võib olla täielikult suletud nagu täislestadel või reguleeritava rihmaga avatud nagu reguleeritavatel lestadel.
Lesta laba on lühike, et muuta liigutused jõulisemaks.
Väike vihje: hõlpsamaks kaasas kandmiseks on võimalik lestad kokku kinnitada (klambrid asuvad kummagi lesta esiosas).
Terviseriskid snorgeldamisel
Toodet ei ole soovitatav kasutada, kui teil esineb hingamisteede või südame-veresoonkonna probleeme, sealhulgas, kuid mitte ainult rindkereinfektsioon, astma, kõrge/kõrgenenud vererõhk (hüpertoonia), südamehaigus, stenokardia vms. Sellekohaste kahtluste või küsimuste korral pidage nõu oma arstiga.