Millal hommikusöögibatooni tarbida?
Sööge hommikusöögi asemel seda batooni, 1 t 30 min enne vastupidavuspingutust, mis iganes see olla võib: jooksmine, maastikujooks, rattasõit või midagi muud. Kui Teie võistlus toimub pärastlõunal, siis võite vabalt süüa batooni vahepalana.
Toitumisspetsialisti loodud retsept
Sportlaste vajaduste rahuldamiseks on retsept välja töötatud koos toitumisspetsialistiga. Tulemuseks on 2 batooni sisaldavad kõike, mida vajate, et vältida väsimust vastupidavustreeningute ajal. Boonus: tahtsime kombineerida tõhusust ja looduslikke koostisosi. Meie batoon sisaldab vaid üksikuid koostisosi, et maksimeerida jõudlust.
Kergemini seeditav väike lõunapala
Seedimine on vastupidavustreeningu ajal oluline, eriti Teie mugavuse tagamiseks. Meie batooni tekstuur on tihe, mistõttu on see kergesti seeditav. Lubage meil selgitada, miks. Kui te närite, tekib sülg. Sülg tihendab toitu ja sisaldab ensüüme, mis aitavad kaasa seedimisprotsessile. Lisasime oma retsepti ka külmkuivatatud ananassi, mis samuti ensüüme sisaldab.
Kiire tarneahela ringkäik
Meie hommikusöögibatoon on valmistatud Hispaanias. Toorainetest valisime need, mis tundusid meile kõige mõistlikumad lahendused, arvestades tootmiskohti.
Milleks on kõik need koostisosad mõeldud?
- Mesi, gluteenivabad kaerahelbed ja riisisiirup energia jaoks.
- Hernevalk valgusisalduse jaoks
- Kakao ja šokolaadilaastud maitse jaoks.
(šokolaadiga versioon)
- Mandlid nende maitsva maitse ja kõrge valgu- ja tervislike rasvade sisalduse tõttu
- Külmkuivatatud ananass, mis aitab kaasa seedimisele
- Magneesium koos vitamiinidega B6 ja B12, mis võitlevad väsimuse vastu. - C-vitamiin, antioksüdant ja vitamiin B1, mis aitab normaalselt energiat metaboliseerida.
Närimise olulisus
Tunnistage, võistluse hommikul võib söömine tunduda pigem töö kui tõelise naudinguna (aitäh, stress!). Pidage meeles, et hommikusöögibatoon ei ole nii paindlik kui puuviljamarmelaad, kuigi seda on lihtne närida. Hernevalk (mis on veidi krõmpsuv) mitte ainult ei tekita söögiisu, vaid käivitab ka närimisliigutuse, mis aktiveerib seedeensüümid ja sellega seotud seedeprotsessi.
Väljakutse batoon: väljakutse disaini seisukohast
Peame tunnistama, et katsumusi oli palju... Aga seda ongi vaja täiuslikkuseni jõudmiseks, kas Te ei arva?;)
Tõepoolest, arvukad tehnilised piirangud on need, mis hommikusöögibatoonide formaadile aluse andsid: 40 g asemel 80 g, seega 2 batooni täisväärtuslikuks hommikusöögiks.
Lühidalt, olen kindel, et olete aru saanud, et see on „väljakutse batoon“, nagu seda kirjeldab Juliette, tooteinsener. Väljakutse, mis on edukalt vastu võetud? Seda saate Teie öelda!