FCR
FCR-i tootevalik Fast Raceri jaoks on tootevalik, mille puhul oleme aerodünaamika kallal kõige rohkem vaeva näinud. See on mõeldud ratturitele, kelle jaoks loeb iga säästetud vatt ja sekund.
Need tooted ei tee jõudluses järelandmisi.
FCR-i tootevaliku kiiver on loodud töötama ideaalselt koos päikeseprillidega VAN RYSEL Road 900. Prillid käivad ideaalselt kiivri külge ja ei libise ära.
Professionaalide kiiver
Selle FCR-i kiivri on valinud Decathloni AG2R LA MONDIALE professionaalne meeskond tasaste ja laineliste pindade jaoks.
Turvalisus
Kuna kiivri valimine on peamiselt ohutusega seotud põhjustel, vastab see kiiver kõige nõudlikumatele kokkupõrke standarditele. See vastab Euroopa määrusele EN1078.
See standard katab järgmised aspektid: konstruktsioon, kaasaarvatud nägemisulatus, lööke absorbeerivad omadused ja hoidmissüsteemi omadused, kaasaarvatud lõuarihm ja pingutusseadmed, markeerimine ning informatsioon.
Suurused ja kaal
FCR
S-suurus: 52–55 cm 250 g.
M-suurus: 55–59 cm 290 g.
L-suurus: 59–62 cm 330 g.
Pange tähele, et see kiiver on saadaval ka MIPS-süsteemiga versioonina. See süsteem muudab veidi suuruseid, ehk kui te olete mingi suuruse kõrgemas tipus ning eelistate MIPS-i versiooni, siis soovitame osta ühe suuruse võrra suurem kiiver.
Õhuvool
Kiivri ventilatsioon on optimaalne, kui suured õhuavad on kanalite abil väljapääsudega ühendatud, mis aitavad õhul ringleda. Pea on keha jahutamisel intensiivsete pingutuste ajal esmatähtis osa.
Seega on tekkinud soojuse väljumine prioriteet suure jõudluse säilitamisel.
Ventilatsioon ja aerodünaamika
Halvasti paigutatud ventilatsioon võib aga tekitada suurt aerodünaamilise jõudluse kadu, suurendades õhutakistust märgatavalt.
FCR-i õhuavad on paigutatud kõrge pingega tsoonidesse, mis ei mõjuta kiivri aerodünaamikat.
Kolm sisemist kanalit on laiad ja sügavad optimaalse õhuvoo tagamiseks.
Tagastustingimused (isikukaitsevahenditele omane)
See kiiver on osa PPE-st (isikukaitsevahendid) ning selle kaitsetase sõltub selle seisukorrast.
Me võtame tagastustena vastu ainult kasutamata kiivreid. Kui see kiiver ei ole teie jaoks õige, siis tagastage see koos kasutusjuhendi ja siltidega.
Kiivri eluiga
Kiivrid ei kesta igavesti. Maksimaalse turvalisuse tagamiseks soovitame kiivrit iga 5 kuni 7 aasta tagant välja vahetada. On oluline hoida seda karbis, kuivas ja jahedas kohas ning päikesevalgusest eemal.
Äärmuslikud temperatuurid rikuvad kiivri vahtu kiiremini.
Pärast märkimisväärset kokkupõrget on oluline kiiver välja vahetada, kuna see ei pruugi enam olla efektiivne, kui kiivri konstruktsioonis on mõrasid.