Vaadake mask Easybreath (eriti lapse mask) iga kord enne kasutamist üle:
- Hoidke hingamistoru käes ja liigutage seda paremalt vasakule. Kuul peaks toruga vabalt kaasa liikuma.
- Kontrollige, kas tihend on oma kohal, heas seisukorras ning õigesti paigaldatud.
- Veenduge, et kõik ventiilid on oma kohal, ei ole deformeerunud ning on tasases asendis.
- Veenduge, et mask on korralikult monteeritud ning et kohas, kus seelikuäär puutub kokku raami ja klaasiga, ei ole defekte.
- Ärge kasutage maski ilma snorklita.
Mida teha, kui mask tõmbub uduseks?
Kui klaas tõmbub uduseks, soovitame korrata 4 ülaltoodud sammu, panna mask Easybreath õigesti ette ning veenduda, et Teie mask Teie näole vastavalt reguleeritud. Probleemi püsimise korral lõpetage maski kasutamine ning pöörduge läbima Decathloni poe poole.
Ohutu snorgeldamine
Snorgeldamine on lihtne ja lõbus tegevus tervele perele. Snorkli kaudu hingamine on füüsiliselt raskem kui tavaline hingamine. Kui olete väsinud, ei saa hästi hingata või Teie pea käib ringi, võtke mask ja snorkel ära ja tulge veest välja.
Toode ei sobi südame-veresoonkonna või hingamisteede probleemidega inimestele (kopsuinfektsioon, stenokardia, astma, hüpertoonia, südamehaigus jms). Kahtluse korral pidage nõu arstiga.
Missugused Easybreathi maskid Decathlonis müügil on?
Easybreath: nina ja suu kaudu hingamist võimaldav mask laia vaatevälja ja õhuringlusega uduvastase süsteemiga. Saadaval täiskasvanutele ja lastele.
Easybreath + (540): lisaks akustiline ventiil, mis võimaldab veepinnal paremini rääkida (ilma maski peast võtmata )
Easybreath 900: pehme ninaosa, mis võimaldab kõrvades rõhku tasakaalustada ja laseb Teil sukelduda kuni 3 m sügavusele. Enam ei pea Te pinnal ujumisega piirduma, sukelduge sügavamale.
Mis on täiskasvanute sukeldumismask Easybreath 900?
Decathloni maskil Easybreath 900 on samad omadused nagu mudelil Easybreath 500 (udu vältimine, panoraam-vaateväli, kerge pähe panna, dry-top-snorkel), kuid uuel snorgeldamismaskil on üks oluline uuendus: juurdepääs ninale. Pehme ninaosa võimaldab rõhu tasakaalustamist kõrvades ja sukeldumist ilma kuulmekile kahjustustega riskimata.
Kõik Easybreathi kontseptsiooni eelised koos sukeldumise võimalusega.
Miks on sellel Easybreath-maskil pehme ninaosa?
Kuigi maski maht on väike, suureneb seda ümbritsev rõhk ujumisel ja vabasukeldumisel (kuni 3 m sügavusele). See põhjustabki ebamugavustunnet kõrvades. Lihtsaim viis seda kompenseerida on nina kinni pigistada ja õrnalt puhuda, et õhk tungiks kõrvadesse.
Rõhk võib ka maski vastu nägu suruda. Ebamugavustunde vähendamiseks on kõige lihtsam nina või suu kaudu välja hingata, et maski asendit korrigeerida.
Kuidas Easybreath töötab?
Värske õhk juhitakse enne ninaventiilide kaudu ninna või suhu jõudmist vastu klaasi. Pidev värske õhuga varustamine hoiab ära udu tekke.
Niiskuse ja CO2-ga küllastunud õhk juhitakse maski servas asuvate kanalite kaudu välja hingamistorusse. See tagab pideva puhta õhu varude uuenemise. Maski siseneva ja maskist väljuva õhu vood on eraldatud, et vältida puhta ja saastunud õhu segunemist ning tagada, et hingate ainult värsket õhku. Ocean Reef Groupi litsentsiga
Kuidas „kuiv“ snorkel vee maski pääsemist takistab?
Maski hingamistoru on spetsiaalse süsteemiga. See süsteem on mõeldud vee snorklisse tungimise vältimiseks lainetuse või väikeste pinnalainete korral, vee alla sattumisel või juhul, kui kasutaja kummardub merepõhja vaatlemiseks liiga kaugele ette. Snorklil on ujuk, mis tõuseb snorkli vee alla sattumisel üles ja sulgeb ava. Sel juhul ärge unustage snorklit veest välja võtta ja maski sisse puhuda, et ujuk uuesti alla langeks.
Miks ei ole Easybreath-mask mõeldud sukeldumiseks?
Decathloni snorgeldamismask (Easybreath) on parim valik kasutajale, kes soovib eelkõige mugavat hingamist ja laia vaatevälja.
Decathloni Easybreath-maski disain muudab selle ideaalseks kasutajatele, kes vaatlevad veealust maailma enamasti veepinnalt, kuid soovivad mõnikord proovida ka vabasukeldumist väikesele sügavusele.
Milline maski Easybreath 900 suurus Teile sobib?
Täiskasvanute sukeldumismask Easybreath 900 on saadaval kahes eri suuruses, mis sobivad 90%-le täiskasvanud kasutajate nägudest.
Vähemalt 12-aastased lapsed ja väikese näoga täiskasvanud peaksid eelistama suurust S/M, suurema näo korral valige suurus M/L.
Poes õige suuruse valimiseks pinguldage maski nii, et see liibub vastu Teie nägu: Teie lõua ja maski alumise serva vahele ei tohi vahet jääda.
Kas ma saan maski Easybreath 900 kanda, kui mul on habe?
Kui Teil on habe, ei liibu maski tihend korralikult vastu näonahka. Habemega kasutajate puhul ei saa seetõttu selle täismaski hermeetilisust garanteerida. Veekindluse tagamiseks on soovitatav habe maha ajada. Võite kasutada ka paksu määrdeainet, näiteks vaseliini.
Kas maskiga Easybreath saab kanda prille?
Enamik prilliraamidest takistab maski korralikult vastu nägu liibumist, sest need deformeerivad maski tihendit. Seega võib maski Easybreath koos prillidega kandmine keeruliseks osutuda.
Missuguseid ettevaatusabinõusid peaksin maski Easybreath 900 kaitsmiseks kasutama?
Olge ettevaatlik liiva suhtes. Kaitske snorgeldamise täismaski Easybreath 900 liiva eest, sest see võib maski kriimustada. Kui maskil on liiva, ärge sulgege snorkli kinnitusdetaile jõuga. Loputage snorklit ja maski enne ühendamist. Liiv võib ka snorklis asuva ujuki liikumistee ummistada. Loputage snorklit hoolikalt või kasutage ujuki vabastamiseks snorkli tagumisel küljel asuvaid õhutusavasid, seejärel loputage snorklit.
Kas katki läinud maski Easybreath 900 saab parandada?
Jah, Teie Decathloni snorgeldamismaski eluiga on võimalik pikendada. Müügijärgset teenindust saate Decathloni poe töökojast. Kõik vahetatavad osad (rihm, kate, hingamistoru, ventiilid) leiate internetist või poest.
rihm – 8316952, ventiil – 8363399, hingamistoru – 8577515, valge kate – 8520085.
Demonteeritud maski mõõtmed
Kõrgus: 29 cm.
Laius: 18 cm.
Paksus: 12 cm.