Milline on Teie matkamise sagedus ja intensiivsus?
Oleme klassifitseerinud oma matkatooted toimivuse ja omaduste poolest 3 tasemega:
- Perioodiliseks kasutamiseks: umbes 10 matka aastas pikkusega 3 kuni 4 tundi, mis katavad vähem kui 10 km distantsi ja on väiksema, kui 700 m tõusuga.
- Regulaarseks kasutamiseks: umbes 20 matkaks aastas. kestusega 4 kuni 6 tundi, 10 kuni 20 km, 700 kuni 1200 m tõusuga ühe matka kohta.
- Intensiivseks kasutamiseks: enam, kui 20 matkaks aastas. 6-tunnisteks ja pikemateks, kui 20 km matkadeks tõusuga 1200-2000 m.
Haardega tald
Meie taldade haarduvus on sertifitseeritud.
Sertifitseerimise saamiseks peavad jalanõud läbima laboritestid ja saavutama teatud haardumise taseme erinevatel pindadel (sile, konarlik, kuiv, märg). Testide valideerimiseks ja taldade kvaliteedi hindamiseks väljas mägedes, kasutame iseloomulikke testijaid üle 500 km
Veekindluse test
Laboris kastetakse jalats mehaanilise käe abil keskmise kõrgusega vette, seejärel simuleerib käsi samme. Selle testiga saame tuvastada aja ja km arvu, mida suudab saabas kuivaks jäädes läbida.
Seejärel kinnitame kasutuses olles või vihmaga, kas jalats vastab selle poolt antud lubadustele.
Veekindluse pikemaajalisem säilitamine
Oma jalgade kuivaks hoidmiseks soovitame kasutada säärekaitsmeid või minisääriseid, et kaitsta oma saapaid ja ennetada vee, kivide ja liiva saapasse sattumist.
Soovitame oma saabaste veekindlust veekindla ainega kaks korda aastas uuendada (otsige meie Decathloni veebilehelt sõna veekindlaks muutmine), mis aitab teil taastada algupäraseid vetthülgavaid omadusi ja võidelda plekkide tekkimise vastu.
Millise suuruse peaksin valima?
Kõige olulisem on proovida erinevas suuruses ja disainiga saapaid, nii leiate endale kõige paremini sobivamad!
Eeldusel, et jalg on hõõrdumise vältimiseks korrektselt toestatud võite varvaste saapasisese põrutamise vältimiseks laskumisel valida tavalisest suuruse võrra suuremad matkasaapad.Nõuanne: hoidke oma varbaküüned lühikesena, enne laskumist kontrollige, et saabaste nöörid ennetaksid teie jala libisemist jalatsi sees.
Ostunõuanded / Kuidas saapaid jalga proovida?
Mõnedel Decathloni poodidel on testimisrada. 1. Proovige püsti seistes mõlemat jalatsit koos matkasokkidega. 2. Pingutage saapapaelu, et tasakaalustada pingutust. 3. Kontrollige kahte punkti:
- et kõndides mäest üles ei tuleks kand enne jalatsit üles.
- et laskudes jalg ei libiseks ja varbad ei suruks vastu saapanina.
4. Proovige erinevaid suurusi ja mudeleid.
Kandke need järk-järgult sisse, et need kohaneksid Teie jalaga.
Optimeerige oma saabaste võimeid: asendage sisetallad!
Teie jalatsite algupärane sisetald on disainitud kohanema enamike jalgadega. Sisetalla vahetamine võib endaga kaasa tuua:
1. Paranenud toestuse: mõned sisetallad on jalavõlvi paremaks toestamiseks eelvormindatud või tugevdatud. 2. Rohkem mugavust: sisetallad võivad pakkuda ka soojust ja/või pehmendust.
3. Pikem eluiga: igal hooajal sisetalla vahetamine taastab teie jalatsite toestuse ja mugavuse.
Kuidas vältida villide teket?
Villid tekivad tavaliselt hõõrdumisest nõrgestatud nahal. Nende tekkimise vältimiseks soovitame järgmist. - Valige oma suuruses jalatsid.
- Kandke sobivaid sokke.
- Siduge ja pingutage jalatsid korralikult.
- Pingutage või lõdvendage kindlasti paelu jalatsite kandmise ajal, eriti enne tõusu või laskumist.
- Esmakordsel kasutamisel kandke oma jalatseid lühidalt.
Välitestid
Kõik meie jalatsid on esmase mugavuse tagamiseks matkajate poolt (kes ei tööta Decathlonis) samades tingimustes, mida kohtate matkamisel, testitud. Eesmärk on toodet edasi arendada ning see teie vajaduste rahuldamiseks valideerida nii objektiivselt, kui on võimalik.
Laboratoorsed testid
Edasised laboratoorsed testid korraldati järgmist elementide testimiseks:aasade ja võrkude kinnitused, toksikoloogia, UV-kindlus, talla ja ülemise komponendi hõõrdumine, kiirenenud vananemine.