Visiirkiivri eriomadused
Visiirkiivreid on äärmiselt mugavad ning praktiline kasutada. Siiski soovitame neid suusatajatele, kes suusatavad mõõduka kiirusega. Need on vähem tuulekindlad, kui mask, mis ühildub täpselt teie nina ja näoga. Kui suusatate väga kiiresti, siis õhk võib sisse pääseda ning see võib olla ebameeldiv.
Parema õhupidavuse saavutamiseks peate visiiri nii alla laskma, kui see läheb.Kui te ei saa, siis see kiiver ei ole teile sobiv.
Sobivus
Võtke piisavalt aega, et seda korralikult proovida. Te ei tohiks kiivris ega visiiri ümber ebamugavust tunda. Kui tunnete, siis proovige teist mudelit.
Inimestele, kes kannavad prille, proovige kiivrit koos kantava paariga ning avage/sulgege visiir, et kontrollida, et poleks välja ulatuvaid osasid.
Prillide uduseks minemist ei põhjusta kiiver. Prillidele on olemas uduvastane töötlus.
Mis suurus?
* Mõõtke oma pea ümbermõõt sentimeetrites (umbes otsaesise keskosas ja kõrvade kohal).
* Valige sellele mõõdule vastav suurus.
Näide: kui teie peaümbermõõt on 56 cm, siis proovige kiivrit suuruses 55–59 cm.
Reguleerimisketas
Reguleerimisketas on oluline osa kiivri turvalisuse tagamiseks. Seda süsteemi saab igal ajal hõlpsalt ja täpselt kohandada lihtsalt ligipääsetava ketta abil, mida saab kasutada isegi siis, kui suusakindad on käes. See tagab ka mugavuse ja maksimaalse ohutuse. Pingutamiseks keerake ketast paremale ja lõdvendamiseks vasakule.
In-Mold struktuur
Seda tüüpi konstruktsiooni kutsutakse In-Moldiks ja sellel on polükarbonaadist väliskest, mis valatakse otse EPS-voodrile.Sisemine EPS-vooder summutab kokkupõrke korral löögid. Terve kiiver on eriti kerge. Soovitame suusakiivrit vahetada vähemalt 5 aasta tagant, välja arvatud, kui see on vahepeal saanud märkimisväärse löögi.
EN 1077 standard
Standard EN 1077:2007 on Euroopa standard, mis kohaldub kiivritele, mida kasutatakse mäesuusatamisel ja lumelauaga sõitmisel kolju kaitseks. See standard testib löökide neelamise võimet ja vastupidavust torgete suhtes. Sellel on 2 kategooriat.
– Klass A: kaitseb teie pead pealt ja tagant, samuti kõrvu ja pead külgedelt.- Klass B: kaitseb pea üla- ja tagakülge, kuid ei kata kõrvu.
Kiivri reguleerimine
Treeningu ajal peab suusakiiver olema nõuetekohaselt paigaldatud ja reguleeritud:
* Õige suuruse valimine on hädavajalik.
* Pea ümbermõõtu tuleb reguleerida pöidlaketta abil.
* Lõuarihm peab olema õigesti reguleeritud.
See meenutab pisut turvavööd autos:kui see on liiga lõdvalt, ei täida see oma funktsiooni ja te olete vähem kaitstud.
Turvalisus
Ärge pange kiivri alla paksu mütsi, kuna see tõstab kiivri peast eemale ja te pole enam nii hästi kaitstud.
Valige selle asemel väga õhuke müts või balaklaava, mis ei mõjuta teie ohutust. Kiivril on head isoleerivad omadused. Tihti pole mõte enam muud lisada. Vältige ka kaamera panemist kiivri külge, kuna see mõjutab ohutust. Standard ei arvesta ühtegi kiivrile lisatud elementi.
Ühilduvus retseptiprillidega
Suusatamise rõõm peaks olema kõigile kättesaadav, kaasaarvatud neile, kes kannavad prille. Wedze on disaininud selle visiiriga kiivri, mida on praktilisem kasutada kui "üle prillide (OTG)" suusamaski. Prillide suurusega seotud probleemide tõttu mõned mudelid ei ühildu. Pöörduge lähimasse Decathloni poodi, et proovida kiivreid koos oma prillidega.
Hooldusjuhised
Eemaldatav mugavusvaht, masinpestav 30 °C juures.
Müügijärgne teenindus
Mõned kiivri "H 350" varuosad on saadaval müügijärgses teeninduses meie kaupluse töökojas. Saadaval on järgmised:originaal S3 visiir ja kruvikomplekt visiiri paigaldamiseks (kruvid ja vahed).
Tagastamistingimused (konkreetne toode: isikukaitsevahendid)
Olge kindel, et see toode sobib teile.
Muul juhul saate selle tagastada vastavalt meie kasutustingimustele, näiteks juhiste, siltide ja vajaduse korral originaalpakendiga; seda saab uuendada.