Kuidas valida õiged hantlid?
Olenemata treenituse tasemest peaksite valima hantlid, millega saate harjutusi õigesti teha: õige tehnika on alati olulisem kui korduste arv. Treeningu lõppedes peate tundma, et teie lihased on saanud korraliku koormuse.
Hantli kaalu valimisel peate lähtuma sellest, milliseid lihaseid soovite treenida: alakeha treenimiseks valige hantlid kaaluga 2 kg ja rohkem, ülakeha jaoks jagage hantli kaal kahega.
Ma ei tea, milliseid harjutusi teha.On teil näpunäiteid?
Oleme ideedest tulvil.Kopeerige ja kleepige link veebilehitsejasse:
https://contents.mediadecathlon.com/s839587/k$f50a938fc6d427f41f23dccaee7056d6/fiche%20dumbells%20a4.pdf
Saate selle tasuta plakati nutiseadmesse alla laadida või hoopis välja trükkida. Leiate sealt erinevaid harjutusi kogu keha treenimiseks, mis on kõik välja töötatud koostöös kvalifitseeritud personaaltreeneritega.
Kuidas muuta hantlitega treening tõhusamaks?
Et valmistada keha treeninguks ette, tuleb alustada kergemate hantlitega tehtavatest soojendusharjutustest.
Kui olete alles alustav treenija, peaksite samuti valima kergemad hantlid (alates 0,5 kg), et teha harjutusi õige tehnikaga. Kogemuse suurenedes võite hakata tasapisi kasutama raskemaid hantleid (lisades umbes 0,5 kg iga kahe treeningu järel).
LISANIPP.
Et muuta treeningud mitmekesisemaks ja parandada tulemusi, võite eksperimenteerida liigutuste amplituudi ja kiirusega. Ja ärge unustage raskustega žongleerimast ... Loomulikult mitte otseses mõttes ;).